Wielkanocny koszyczek Drukuj

 

   W tym roku szkolnym w związku  ze zbliżającymi się  świętami wielkanocnymi ogłosiłyśmy konkurs na najpiękniejsze koszyczki wielkanocne dla uczniów klas IV- VI. Okazało się, że nie tak trudno zrobić jest wielkanocny koszyczek, pomysłów było bardzo wiele z zastosowaniem różnych materiałów. Przepiękne koszyczki ozdobiły nasz hol  i wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. Ze  wszystkich prac przyznałyśmy wraz  z panią dyrektor po 3 nagrody w kategorii klas IV, V, VI. Uczniowie nagrodzeni:

   Klasy IV: I miejsce - Ciuliński Oliwier klasa IVa, II miejsce - Zieliński Alan klasa IVc, III miejsce - ex aequo Wojtycka Julia klasa IVs i Pietrzak Wiktoria klasa IV b

   Klasy V: I miejsce - Kowalski Mikołaj klasa Va, II miejsce - Durka Oliwier  klasa Vd, III miejsce - ex aequo Sołtysiak Weronika klasa Vb i Bugaj Bartosz klasa Vd

   Klasy VI: I miejsce - Obidowska Marta klasa VIc, II miejsce - Śliwińska Aleksandra klasa VIc, III miejsce - ex aequo Mokrzka Aleksandra klasa VIc i Grzelak Emilia klasa VIc

   Wszystkim nagrodzonym gratulujemy, pozostałym uczestnikom konkursu dziękujemy i zapraszamy do udziału w innych konkursach. Barbara Gasińska, Iwona Szymańska