Spotkanie z politykiem... Drukuj

 

   Młodzież z klas szóstych ma możliwość uczestniczenia w cyklu "Spotkań z politykiem", które odbywają się na terenie filii nr 8 Książnicy Płockiej.
   Pierwsze spotkanie, w którym uczestniczyli uczniowie z klasy VIE, odbyło się 10 lutego. Jego gościem był Przewodniczący Rady Miasta Płocka - p. Tomasz Korga, polityk Prawa i Sprawiedliwości.
   Pan radny opowiadał o swojej pracy i działaniach na rzecz miasta. Młodzież była również zainteresowana jego działalnością w Stowarzyszeniu Hospicyjno-Paliatywnym "Hospicjum Płockie" pod wezwaniem św. Urszuli Ledóchowskiej, którego jest prezesem.
   Gość chętnie odpowiadał na zadawane pytania, które dotyczyły jego marzeń, zainteresowań czy dzieciństwa.
   Na spotkaniu obecni byli : p. Ewa Woźniak - dyrektor SP 23 , p. Maria Zalewska-Mikulska - dyrektor Książnicy Płockiej  oraz gospodarze - pracownicy filii nr 8 i  jej kierownik p. Elżbieta Podwójci-Wiechecka.  (AF)

http://miasta.gazeta.pl/plock/1,35681,6262350,Korga__Nie_chce_byc_prezydentem_.html

http://www.bibl.plock.pl/korga.htm