II miejsce w eliminacjach miejskich Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym Drukuj

 

   22 kwietna 2016r. wzięliśmy udział  w eliminacjach miejskich Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Naszą szkołę reprezentowała 4 osobowa drużyna: Niemirowska Oliwia, Natalia Maruszewska z klasy 5s, oraz Wojtek Lubomski i Maciek Nejman z klasy5c. Pojechali najlepsi z najlepszych, którzy rozwiązywali testy, jeździli na rowerach, udzielali pierwszej pomocy. Znajomość przepisów, bezpieczna jazda, widoczność na drodze, zasady udzielania pierwszej pomocy są dla nas ważne, dlatego bardzo się cieszymy z odniesionego sukcesu.

   Informujemy również, że na tym nie poprzestajemy, bierzemy też udział w programie B&N, a także w Ogólnopolskim Konkursie „Bezpieczna  jazda - moje pierwsze prawo jazdy”. Zwycięzcom gratulujemy.

   Do turnieju uczniów przygotowywała pani Barbara Gasińska.