Międzypowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Drukuj

 

   Dnia 20.04. w naszej szkole odbył się finał Międzypowiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej „czwórek” dziewcząt i chłopców. Gościliśmy mistrzów powiatów w tej dyscyplinie: SP z Goleszyna, SP ze Szczawina Kościelnego, SP ze Słupna i SP z Drobina. Nasz powiat reprezentowały: SP3 w kategorii chłopców i SP23 w kategorii dziewcząt.

   Mecze odbywały się systemem „każdy z każdym”. Po rozegraniu wszystkich meczów na I miejscu uplasowały się dziewczęta z naszej szkoły, zdecydowanie wygrywając każdą rywalizację. Drugie miejsce zajęły uczennice z SP z Drobina, III miejsce SP ze Szczawina, a IV miejsce przypadło SP z Goleszyna. Uczennice reprezentujące naszą szkołę: z klasy 6s: Grodzicka Wiktoria, Klugiewicz Wiktoria, Rosiak Ewelina, Krystek Kinga, Woja Nikola, Kowalska Wiktoria, Domdalska Oliwia, z klasy 5c: Marciniak Maja, Kolasa Emilia i Dryś Garysia z klasy 5e. Dziewczęta swoim zwycięstwem zapewniły sobie awans do Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które odbędą się w Ciechanowie w połowie maja.

   Opiekunowie zespołu: Szymańska I. klasa 6s, Wakuła M. klasy 5. Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki.

   W rywalizacji chłopców: I miejsce zajęła SP ze Słupna, II miejsce SP nr 3 z Płocka, a III SP z Goleszyna.