„Stop zwolnieniom z WF – lekcja z Mistrzem” Drukuj

W środę, 27 kwietnia w naszej szkole gościł zawodnik SPR Wisła Płock Angel Montoro. Odwiedził nas w ramach kampanii „Stop zwolnieniom z WF – lekcja z Mistrzem”.

Montoro to  mierzący 211 cm wzrostu rozgrywający - reprezentant Hiszpanii, który w swojej karierze występował m.in w takich klubach jak Ademar Leon i Barcelona.

Prowadzone przez niego zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony młodzieży z klasy 6s, która aktywnie w nich uczestniczyła. Angel przeprowadził rozgrzewkę oraz zaprezentował podstawowe techniki trenowanej przez niego dyscypliny sportu. Uczniowie bardzo zaangażowali się w przedstawiane przez niego ćwiczenia i mocno skoncentrowali na prawidłowym ich wykonywaniu.

Oprócz zajęć sportowych gość opowiadał o przygotowaniach do najbliższego meczu z VIVE Kielce, a także o swoich wrażeniach z pobytu w naszym mieście. Odpowiedział również na wiele ciekawych pytań.

Gość swoją wizytę zakończył przekazaniem dzieciom okazjonalnych prezentów związanych z promowaną przez niego akcją oraz rozdaniem autografów.

Spotkanie to przyniosło młodzieży wiele satysfakcji i na pewno będzie miało duże znaczenie w wychowaniu poprzez sport.