Kolejne zwycięstwo naszych siatkarek w SP 3. Drukuj

 

   30 maja w Szkole Podstawowej nr 3 do rywalizacji stanęły czwórki siatkarskie dziewcząt ( klasy szóste i młodsze ). Każda drużyna wystawiała dwa zespoły, które rozgrywały spotkania do dwóch wygranych setów. W finale turnieju spotkały się drużyny z naszej szkoły. Niespodziewanie, dzięki ogromnemu zaangażowaniu i woli walki, młodsze zawodniczki (klasy piąte i czwarte ) pokonały swoje starsze koleżanki z klasy szóstej.

   I miejsce: Gabriela Dryś, Emilia Kolasa, Maja Marciniak, Weronika Rydzewska i Julia Wojtycka oraz Katarzyna Makowska, Weronika Piecka, Maja Prusiewicz, Julia Wiankowska (opiekun p. Marzena Wakuła).

   II miejsce: Wiktoria Grodzicka, Wiktoria Klugiewicz, Wiktoria Kowalska, Kinga Krystek, Nikola Woja oraz Barbara Kazimierczak, Julia Krajewska, Barbara Obrębalska, Julia Wiśniewska, Wiktoria Żochowska (opiekun p. Iwona Szymańska).

   Gratulujemy udanego występu.