Talent za talent czyli Dzień Dziecka w naszej szkole Drukuj

 

   1 czerwca był wyjątkowym dniem w naszej szkole. Uczniowie otrzymali serdeczne życzenia od Pani Dyrektor Ewy Woźniak. 

   W tym szczególnym dniu odwiedziła nas „Wesoła Orkiestra” z Zespołu Szkół Ogólnokształcących Specjalnych nr 7, która swoim występem zachwyciła wszystkich uczniów oraz nauczycieli. Nasi uczniowie zostali nawet zaproszeni do wspólnego występu z orkiestrą podczas jednego z utworów.

   Następnie uczniowie klas młodszych oraz starszych wzięli udział w zabawie „Talent za talent”, podczas której prezentowali swoje różne talenty: muzyczne, wokalne, taneczne, recytatorskie oraz zręcznościowe. Wszyscy występujący w podziękowaniu za piękne prezentacje otrzymali złote talenty ufundowane przez Radę Rodziców. Po emocjonujących wstępach uczniowie klas młodszych udali się na plac apelowy, aby udekorować go wesołymi i kolorowymi rysunkami wykonanymi kredą. Chłopcy z klas starszych wzięli udział w rozgrywkach sportowych zorganizowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego. Dziewczęta z klas starszych aktywie dopingowały kolegów ze swoich klas. Miłośnicy łamigłówek mogli udać się do kącika matematycznego zorganizowanego w segmencie A, gdzie mogli układać wesołe sześciany, zagrać w statki lub kółko i krzyżyk oraz rozwiązywać problemy matematyczne na tablicy interaktywnej.

   Koordynatorem Dnia Dziecka były Samorządy Uczniowskie klas młodszych oraz starszych.