XIV Powiatowy Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny Drukuj

 

   7 czerwca już po raz czternasty odbył się w naszej szkole Powiatowy Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny, w tym roku pod hasłem „Chrońmy nasze morze”. W konkursie tradycyjnie brały udział trzyosobowe drużyny szóstoklasistów. Uczniowie przygotowywali plakaty związane z hasłem konkursu, które  następnie podlegały ocenie trzyosobowego jury. Rozwiązywali test dotyczący Morza Bałtyckiego i terenów nadmorskich oraz wzięli udział w niezwykle ciekawych konkurencjach sportowych.

   Zwycięzcą konkursu okazała się Szkoła Podstawowa Nr 18 z Płocka, II miejsce zajęła Szkoła Podstawowa ze Święcieńca, III miejsce wywalczyli uczniowie  naszej szkoły (w składzie: Wiktoria Grodzicka, Wiktoria Klugiewicz i Antoni Obernikowicz - klasa VIs, opiekun pani Agnieszka Kochanowska- Matuszewska). Wszystkie drużyny biorące udział w konkursie otrzymały dyplomy i pamiątki, które wręczyła Pani Dyrektor Ewa Woźniak.

   Przebieg konkursu uświetniły występy naszych solistek: Natalii Przybylińskiej z kl. VIC, Wiktorii Wasek z kl. VIs  oraz Magdaleny Rzeszotarskiej z kl.Vc. Dziewczęta z klasy VIB zaprezentowały natomiast swoje umiejętności taneczne. Konkurs prowadziła pani Marta Pater.

   Nauczyciele  przyrody serdecznie dziękują wszystkim nauczycielom zaangażowanym w przebieg i organizację konkursu: pani Iwonie Szymańskiej, pani Marzenie Wakuła, pani Małgorzacie Podwójci, pani Ilonie Borczuk, pani Katarzynie Kapeli, pani Agnieszce Elwertowskiej i panu Robertowi Elwertowskiemu.