Mistrzostwa Klas III Szkół Podstawowych w Pływaniu Drukuj

 

   15 czerwca na Pływalni Miejskiej „Jagiellonka” odbyły się Mistrzostwa Klas III w Pływaniu. W zawodach wystąpiły wyznaczone przez instruktorów dzieci z klas III szkół podstawowych, które uczestniczą w zajęciach na pływalni w ramach obowiązkowej nauki pływania. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas IIIA, IIIB, IIID i IIIE.  Najlepsze indywidualne lokaty uzyskali: Klaudia Gryszpanowicz, Karolina Akimow, Jakub Jabcoń, Bartosz Akimow (wszyscy uplasowali się w pierwszej dziesiątce na ok.80 dziewczynek i 80 chłopców płockich podstawówek).

   Nasza sztafeta uplasowała się na 1 miejscu. Za naszą szkołą byli uczniowie z SP nr 22, trzecie miejsce przypadło sztafecie SP nr 18.  

   Gratulujemy wyników! Życzymy dalszych sukcesów naszym pływakom.