Rodzinny Turniej Siatkarski w 4s. Drukuj

 

   19 czerwca z inicjatywy p. Marzeny Wakuły w naszej szkole odbył się Rodzinny Turniej Siatkarski. Wzięły w nim udział uczennice klasy 4s wraz z rodzicami. Zespoły podzielono na dwie grupy, które rozgrywały spotkania systemem „każdy z każdym”. Faza wstępna wyłoniła uczestników walczących o miejsca 1 – 4 oraz 5 – 8. Ostatecznie złoty medal zdobyła Julia Wojtycka z tatą. Srebrny medal trafił do Mai Żebrowskiej, a brązowy do Weroniki Piecki (obie również grały z ojcami). Miłą niespodzianką było wręczenie strojów siatkarskich dla wszystkich dziewcząt ufundowanych przez jednego z rodziców. Po rozdaniu nagród rozegrano mecz: dziewczynki  - rodzice.      

   Spotkanie było doskonałą okazją do zademonstrowania rodzicom umiejętności siatkarskich zdobytych w ciągu roku podczas lekcji wychowania fizycznego. Nie brakowało emocji, zaciętej walki, ale przede wszystkim dobrej zabawy. Z niecierpliwością czekamy na kolejne rodzinne zawody.