"W trosce o nasze bezpieczeństwo". Drukuj

 

   21 czerwca w Auli Urzędu Miasta Płocka podsumowano etap powiatowy XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży organizowanego przez Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej pod hasłem "W trosce o nasze bezpieczeństwo".

   Na etapie powiatowym konkurs zorganizowany został przez Wydział Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych Urzędu Miasta Płocka. Jedną z laureatek została nasza koleżanka z klasy 2 D - Maria McFarland. Praca Marysi, wykonana pod opieką pani Joanny Skubiszewskiej, zyskała również uznanie w oczach jury powołanym przez Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego, które przyznało jej trzecie miejsce i zakwalifikowało do szczebla ogólnopolskiego konkursu.                        

   Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.