Zakończenie roku szkolnego 2015/16 Drukuj

 

   24 czerwca, w piątek, uroczyście zakończyliśmy rok szkolny.

   Jako pierwsi pożegnali szkołę uczniowie klas I - III. Podczas uroczystej akademii swoich kolegów z klas trzecich piosenkami, tańcem i wierszami pożegnali drugoklasiści z klas c i e oraz pierwszoklasiści z klasy tanecznej. Wtedy to, z rąk dyrektor Ewy Woźniak, otrzymali złote medale za godne reprezentowanie szkoły wyróżnieni uczniowie klas drugich i trzecich  - laureaci konkursów przedmiotowych.

  Godzinę później odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego dla klas IV-VI. Był to wielki dzień pożegnań. Jak co roku rozstaliśmy się z uczniami klas VI, ale żegnaliśmy też naszą drogą Panią Dyrektor Ewę Woźniak, która odchodzi na emeryturę.

Po ceremonii przekazania Sztandaru Szkoły przez uczniów klas VI klasom V, wysłuchaliśmy części artystycznej. Następnie głos zabrała Pani Dyrektor Ewa Woźniak. Podsumowując rok szkolny podkreśliła ogromne sukcesy uczniów naszej szkoły w konkursach międzyszkolnych, wojewódzkich, ogólnopolskich i międzynarodowych. Wręczyła statuetkę dla najlepszego absolwenta szkoły, którym w tym roku okazała się uczennica klasy VIc  - Marta Obidowska oraz najlepszego sportowca – Wiktorii Grodzickiej z klasy VIs. Aż 125 uczniów szkoły nagrodzono Złotymi Medalami za bardzo dobre wyniki w nauce, które to zakupiła Rada Rodziców. 34 uczniów otrzymało listy gratulacyjne i stypendia motywacyjne za wyniki w nauce lub osiągnięcia sportowe ufundowane przez Prezydenta Miasta Płocka – Andrzeja Nowakowskiego.

    W uroczystości uczestniczyli m.in. przedstawiciele Urzędu Miasta i Kuratorium Oświaty a także środowisk kombatanckich, związków zawodowych oraz rodziców. Wraz z całą społecznością szkolną żegnali się z Panią Dyrektor i Absolwentami, życząc wszystkim udanych i wesołych wakacji. 

   Programy artystyczne zostały przygotowane przez uczniów klas IIc i IIe pod opieką pań Doroty Pankau i Sylwii Pyrzak a także uczniów klas piątych pod opieką p. Iwony Kowalczyk, którym towarzyszył chór szkolny pod kierunkiem p. Małgorzaty Podwójci.

O nagłośnienie uroczystości zadbał pan Robert Elwertowski, natomiast dekorację wykonały panie: Agnieszka Elwertowska, Ilona Borczuk i Katarzyna Kapela.

 

 

 

   więcej zdjęć Portal Płock tu

 

 

   uroczystość dla klas młodszych

 

 

 

 

   uroczystość dla klas starszych