Osiągnięcia wiedzowe 2016/2017 Drukuj
 
 EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
 
 • Maciej Kowalski kl.3e- wyróżnienie za bardzo dobry wynik w kategorii MALUCH oraz
  dwa wyróżnienia
  w kategorii ŻACZEK: Maciej Ziółkowski kl.2i, Adam Wiśniewski kl.2f- XXVI edycja Międzynarodowego Konkursu "Kangur Matematyczny 2017", organizowanego przez TUWiNM w Toruniu- opiekun- p. Sylwia Pyrzak (1uczeń), p. Aleksandra Piasecka (1 uczeń), p. Magdalena Nejman (1 uczeń),
(maj 2017)

XXIII edycja Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej
 • Alicja Kucharska kl.3h- I miejsce indywidualnie- edukacja matematyczna klasy trzecie- opiekun- p. Ilona Borczuk,
 • Maciej Kowalski kl.3e- II miejsce indywidualnie- edukacja matematyczna klasy trzecie- opiekun- p. Sylwia Pyrzak,
III miejsce drużynowo edukacja matematyczna klasy trzecie: Alicja Kucharska kl.3h, Maciej Kowalski kl.3e, Krzysztof Kamiński kl.3b- opiekun- p. Ilona Borczuk (1 uczennica), p. Sylwia Pyrzak (1 uczeń), p. Małgorzata Gomułka (1 uczeń),
(kwiecień 2017) 
 • II miejsce- Aleksandra Waliszewska kl.3g, wyróżnienie- Magdalena Cichecka kl.3g- XVI edycja Międzyszkolnego Konkursu Literacko-Plastycznego "Bohaterowie naszych lektur", organizowanego przez SP nr 3 w Płocku- opiekun- p. Emilia Wiśniewska,
  (luty 2017)
 • siedem wyróżnień za bardzo dobry wynik: Aleksandra Rydzewska kl.2c, Gabriela Śpiegowska kl.3h, Nadia Dymek kl.3b, Aleksandra Budek kl.3e, Klaudia Dądzik kl.3h, Michalina Niedzielak kl.3g, Oliwia Węglewska kl.3h oraz
  3 wyróżnienia za dobry wynik- Jan Wyszyński kl.2a, Wiktoria Żołek kl.3f, Olga Mroczkowska kl.3e
  - XX edycja Ogólnopolskiego Konkursu "Alfik Humanistyczny 2016", organizowanego przez firmę edukacyjną Łowcy Talentów Jersz pod patronatem Politechniki Wrocławskiej- opiekun- p. Ilona Borczuk (3 uczennice), p. Sylwia Pyrzak (2 uczennice), p. Anna Adamkiewicz (1 uczennica), p. Małgorzata Szulborska (1 uczennica), p. Karolina Karpińska-Kuciapska (1 uczeń), p. Małgorzata Gomułka (1 uczennica), p. Emilia Wiśniewska (1 uczennica),
  (styczeń 2016)
 • trzy wyróżnienia za bardzo dobry wynik: Aleksandra Rydzewska kl.2c, Gabriela Śpiegowska kl.3h, Maciej Kowalski kl.3e oraz
  wyróżnienie za dobry wynik- Krzysztof Kamiński kl.3b
  - XXII edycja Ogólnopolskiego Konkursu "Alfik Matematyczny 2016", organizowanego przez firmę edukacyjną Łowcy Talentów Jersz pod patronatem Politechniki Wrocławskiej- opiekun- p.Małgorzata Szulborska (1 uczennica), p. Ilona Borczuk (1 uczennica), p. Sylwia Pyrzak (1 uczeń), p. Małgorzata Gomułka (1 uczeń),
  (styczeń 2016)
 • I miejsce- Gabriela Śpiegowska kl.3h, IV miejsce- Michalina Niedzielak kl.3g- Ogólnopolski Test Ortograficzny, organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie- opiekun- p. Emilia Wiśniewska (1 uczennica), p. Ilona Borczuk (1 uczennica),
  (grudzień 2016)

JĘZYK POLSKI
 • 4 laureatów z nagrodą książkową: Dorota Czerska kl.6d, Adrian Mazur kl.5s, Konrad Zatorski kl.5a, Julia Wojtycka kl.5s,
  13 laureatów: Gabriela Popławska kl.4c, Julia Wiankowska kl.5s, Natalia Borkowska kl.6e, Maja Leśniewska kl.6d, Weronika Piecka kl,5s, Aleksandra Kołecka kl.5c, Maja Krzeszewska kl.4c, Miłosz Matuszewski kl.4d, Maksym Kowalkowski kl.5s, Wiktoria Rudowska kl.5b, Maja Marciniak kl.6c, Kamil Wakuła kl.6s, Urszula Chwiałkowska kl.6c oraz
  13 wyróżnień: Klaudia Komuda kl.4s, Oskar Kikolski kl.5a, Adam Morawski kl.6c, Adam Bryk kl.4d, Kacper Komosiński kl.5c, Larysa Ostrowska kl.6s, Anna Pawłowska kl.4c, Martyna Nowakowska kl.4d, Amelia Cieślarczyk kl.5b, Zuzanna Tomaszewska kl.6e, Otylia Sołtyszewska kl.6d, Maciej Nejman kl.6c, Kacper Kocot kl.5c
  - Ogólnopolski Konkurs "ALBUS z Języka Polskiego 2017", organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie- opiekun- p. Małgorzata Lechowicz (7 uczniów), p. Iwona Kowalczyk (6 uczniów), p. Bożena Matlęga (6 uczniów), p. Elżbieta Zbrzezna (6 uczniów), p. Ewa Wojtycka (5 uczniów)<
  (czerwiec 2017)
XXIII edycja Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej
 • Wiktoria Rudowska kl.5b- I miejsce indywidualnie- język polski klasy piąte- opiekun- p. Ewa Wojtycka,
 • Julia Wojtycka kl.5s- I miejsce indywidualnie- język polski klasy piąte- opiekun- p. Małgorzata Lechowicz,
 • Miłosz Matuszewski kl.4d- II miejsce indywidualnie- język polski klasy czwarte- opiekun- p. Bożena Matlęga,
 • Julia Wiankowska kl. 5s- III miejsce indywidualnie- język polski klasy piąte- opiekun- p. Małgorzata Lechowicz,
 • Dorota Czerska kl.6d- III miejsce indywidualnie- język polski klasy szóste- opiekun- p. Elżbieta Zbrzezna,
I miejsce drużynowo język polski klasy czwarte: Miłosz Matuszewski kl.4d, Joanna Śladowska kl.4d, Gabriela Popławska kl.4c- opiekun- p. Bożena Matlęga (3 uczniów),
I miejsce drużynowo język polski klasy piąte: Wiktoria Rudowska kl.5b, Julia Wojtycka kl.5s, Julia Wiankowska kl.5s- opiekun- p. Małgorzata Lechowicz (2 uczennice), p. Ewa Wojtycka (1 uczennica),
III miejsce drużynowo język polski klasy szóste: Dorota Czerska kl.6d, Larysa Ostrowska kl.6s, Weronika Rydzewska kl.6b- opiekun- p. Elżbieta Zbrzezna (2 uczennice), p. Iwona Kowalczyk (1 uczennica)
(kwiecień 2017)
 • dwadzieścia sześć wyróżnień za bardzo dobry wynik: Martyna Glińska kl.4d, Sebastian Furmański kl.4d, Miłosz Matuszewski kl.4d, Anna Pawłowska kl.4c, Gabriela Popławska kl.4c, Weronika Głoskowska kl.4b, Vanessa Chojnowska kl.4c, Julia Rypniewska kl.4c, Dajana Durka kl.4e, Maria Osiecka kl.4e, Natalia Zenaty kl.4d, Julia Wojtycka kl.5s, Amelia Cieślarczyk kl.5b, Wiktoria Rudowska kl.5b, Kacper Komosiński kl.5c, Aleksandra Kołecka kl.5c, Maciej Nejman kl.6c, Weronika Rydzewska kl.6b, Tobiasz Bieliński kl.6a, Maja Leśniewska kl.6d, Otylia Sołtyszewska kl.6d, Urszula Chwiałkowska kl.6c, Ida Kruszewska kl.6b, Maja Marciniak kl.6c, Adam Morawski kl.6a, Larysa Ostrowska kl.6s oraz
  osiem wyróżnień za dobry wynik- Maja Krzeszewska kl.4c, Zuzanna Wereszczyńska kl.4s, Joanna Śladowska kl.4d, Oliwier Pikała kl.4e, Bartosz Pasęcki kl.5a, Julia Wiankowska kl.5s, Natalia Borkowska kl.6e, Kamil Wakuła kl.6s
  - XX edycja Ogólnopolskiego Konkursu "Alfik Humanistyczny 2016", organizowanego przez firmę edukacyjną Łowcy Talentów Jersz pod patronatem Politechniki Wrocławskiej- opiekun- p. Bożena Matlęga (13 uczniów), p. Iwona Kowalczyk (6 uczniów), p. Małgorzata Lechowicz (5 uczniów), p. Elżbieta Zbrzezna (5 uczniów), p. Ewa Wojtycka (4 uczniów), p. Grzegorz Szczechowicz (1 uczennica),
  (styczeń 2016)
 • Uczniowie zakwalifikowani do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego dla Uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjów Województwa Mazowieckiego w roku szkolnym 2016/2017, organizowanego przez MSCDN na zlecenie Mazowieckiego Kuratora Oświaty:
  Urszula Chwiałkowska kl.6c- opiekun- p. Iwona Kowalczyk,
  Kamil Wakuła kl.6s- opiekun- p. Elżbieta Zbrzezna
  (listopad 2016)
 
HISTORIA

XXIII edycja Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej

II miejsce drużynowo historia klasy piąte: Amelia Cieślarczyk kl.5b, Julia Wiankowska kl.5s, Kacper Komosiński kl.5c- opiekun- p. Renata Cichocka (3 uczniów),
(kwiecień 2017) 
 
JĘZYK ANGIELSKI
 • dyplom laureata za zajęcie: XIII miejsca- Wiktoria Rudowska kl.5b, XV miejsca- Mikołaj Bartuś kl.5c- Ogólnopolska Olimpiada z Języka Angielskiego "Olimpus- sesja wiosenna"- opiekun- p. Joanna Jakubowska (1 uczennica), p. Anna Malik (1 uczeń),
(czerwiec 2017)
 • dyplom laureata za zajęcie: I miejsca- Gabriela Popławska kl.4c, V miejsca- Nina Nowacka kl.6b, za zajęcie X miejsca- Igor Wołos kl.4b oraz Maciej Nejman kl.6c- Ogólnopolska Olimpiada z Języka Angielskiego "Olimpus- sesja zimowa"- opiekun- p. Justyna Grzyb (1 uczeń), p. Renata Idzik (1 uczennica), p. Joanna Jakubowska (1 uczeń), p. Anna Malik (1 uczennica),
  (kwiecień 2017)
XXIII edycja Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej
 • Gabriela Popławska kl.4c- I miejsce indywidualnie- język angielski klasy czwarte- opiekun- p. Justyna Grzyb,
 • Julia Wojtycka kl.5s- I miejsce indywidualnie- język angielski klasy piąte- opiekun- p. Justyna Grzyb,
 • Mikołaj Bartuś kl.5c- II miejsce indywidualnie- język angielski klasy piąte- opiekun- p. Anna Malik,
 • Nina Nowacka kl.6b- II miejsce indywidualnie- język angielski klasy szóste- opiekun- p. Renata Idzik,
I miejsce drużynowo język angielski klasy piąte: Julia Wojtycka kl.5s, Mikołaj Bartuś kl.5c, Wiktoria Rudowska kl.5b- opiekun- p. Justyna Grzyb (1 uczennica), p. Anna Malik (1 uczeń), p. Joanna Jakubowska (1 uczennica),
II miejsce drużynowo język angielski klasy szóste: Nina Nowacka kl.6b, Maciej Garkowski kl.6d, Igor Pawlak kl.6b- opiekun- p. Renata Idzik (1 uczennica), p. Anna Malik (1 uczeń), p. Justyna Grzyb (1 uczeń), 
(kwiecień 2017)
 
 
MATEMATYKA

tytuł LAUREATA- WERONIKA RYDZEWSKA kl.6b oraz dwa tytuły FINALISTY: IGOR PAWLAK kl.6b oraz SZYMON MAĆKOWIAK kl.6s- III etap Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla Uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjów Województwa Mazowieckiego w roku szkolnym 2016/17, organizowanego przez MSCDN na zlecenie Mazowieckiego Kuratora Oświaty- opiekun- p. Anna Olczak-Mielczarek, 
 (marzec 2017)
 • Weronika Rydzewska kl.6b- wyróżnienie za bardzo dobry wynik w kategorii BENIAMIN,
  sześć wyróżnień
  w kategorii BENIAMIN: Kamil Wakuła kl.6s, Szymon Maćkowiak kl.6s, Marek Kozłowski kl.6e, Maja Marciniak kl.6c, Adam Morawski kl.6c, Julia Wojtycka kl.5s oraz
  dwa wyróżnienia
  w kategorii MALUCH: Miłosz Matuszewski kl.4d, Joanna Śladowska kl.4d- XXVI edycja Międzynarodowego Konkursu "Kangur Matematyczny 2017", organizowanego przez TUWiNM w Toruniu- opiekun- p. Anna Olczak-Mielczarek (5 uczniów), p. Barbara Szymborska (3 uczniów), p. Aldona Fijałkowska (1 uczennica),
(maj 2017)
 
XXIII edycja Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej
 • Joanna Śladowska kl.4d- I miejsce indywidualnie- matematyka klasy czwarte- opiekun- p. Anna Olczak-Mielczarek,
 • Julia Wojtycka kl.5s- I miejsce indywidualnie- matematyka klasy piąte- opiekun- p. Aldona Fijałkowska,
 • Igor Pawlak kl.6b-I miejsce indywidualnie- matematyka klasy szóste- opiekun- p. Anna Olczak-Mielczarek,
 • Szymon Maćkowiak kl.6s- I miejsce indywidualnie- matematyka klasy szóste- opiekun- p. Anna Olczak-Mielczarek,
 • Bartosz Nowak kl.4d- II miejsce indywidualnie- matematyka klasy czwarte- opiekun- p. Anna Olczak-Mielczarek,
 • Miłosz Matuszewski kl.4d- III miejsce indywidualnie- matematyka klasy czwarte- opiekun- p. Anna Olczak-Mielczarek,
I miejsce drużynowo matematyka klasy czwarte: Joanna Śladowska kl.4d, Bartosz Nowak kl.4d, Miłosz Matuszewski kl.4d- opiekun- p. Anna Olczak-Mielczarek,
I miejsce drużynowo matematyka klasy szóste: Igor Pawlak kl.6b, Szymon Maćkowiak kl.6s, Weronika Rydzewska kl.6b- opiekun- p. Anna Olczak-Mielczarek (3 uczniów),
(kwiecień 2017)
 • pięć wyróżnień za bardzo dobry wynik: Weronika Rydzewska kl.6b, Szymon Maćkowiak kl.6s, Wiktor Grobelski kl.6c, Igor Pawlak kl.6b, Gabriela Popławska kl.4c oraz
  jedno wyróżnienie za dobry wynik- Miłosz Matuszewski kl.4d oraz wyróżnienie za najlepszy wynik w pionie klas piątych- Julia Wojtycka kl.5s
  - XXII edycja Ogólnopolskiego Konkursu "Alfik Matematyczny 2016", organizowanego przez firmę edukacyjną Łowcy Talentów Jersz pod patronatem Politechniki Wrocławskiej- opiekun- p. Anna Olczak-Mielczarek (5 uczniów), p. Barbara Szymborska (1 uczeń), p. Aldona Fijałkowska (1 uczennica),
  (styczeń 2016)
 • Uczniowie zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla Uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjów Województwa Mazowieckiego w roku szkolnym 2016/2017, organizowanego przez MSCDN na zlecenie Mazowieckiego Kuratora Oświaty:
  Wiktor Grobelski kl.6c- opiekun- p. Barbara Szymborska,
  Szymon Maćkowiak kl.6s- opiekun- p. Anna Olczak-Mielczarek,
  Adam Morawski kl.6a- opiekun- p. Barbara Szymborska,
  Igor Pawlak kl.6b- opiekun- p. Anna Olczak-Mielczarek,
  Weronika Rydzewska kl.6b- opiekun- p. Anna Olczak-Mielczarek,
  (styczeń 2016)
 • Uczniowie zakwalifikowani do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla Uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjów Województwa Mazowieckiego w roku szkolnym 2016/2017, organizowanego przez MSCDN na zlecenie Mazowieckiego Kuratora Oświaty:
  Wiktor Grobelski kl.6c- opiekun- p. Barbara Szymborska,
  Marek Kozłowski kl.6e- opiekun- p. Barbara Szymborska,
  Szymon Maćkowiak kl.6s- opiekun- p. Anna Olczak-Mielczarek,
  Adam Morawski kl.6a- opiekun- p. Barbara Szymborska,
  Igor Pawlak kl.6b- opiekun- p. Anna Olczak-Mielczarek,
  Weronika Rydzewska kl.6b- opiekun- p.Anna Olczak-Mielczarek,
  (listopad 2016)

 • II miejsce drużynowo: Weronika Rydzewska kl.6b, Wiktor Grobelski kl.6c, Szymon Maćkowiak kl.6s- IX edycja Międzyszkolnego Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego "Z przyrodą za pan brat", organizowanego przez Zespół Szkół nr 2 w Płocku- opiekun- p. Anna Olczak-Mielczarek (2 uczniów), p. Barbara Szymborska (1 uczeń)
  (listopad 2016)
 
 
PRZYRODA
 • trzy wyróżnienia za bardzo dobry wynik: Gabriela Popławska kl.4c, Miłosz Matuszewski kl.4d, Julia Wojtycka kl.5s oraz
  13 wyróżnień
  w kategorii MALUCH: Jakub Skiba kl.4f, Sebastian Furmański kl.4d, Anna Pawłowska kl.4c, Julia Rypniewska kl.4c, Maja Krzeszewska kl.4c, Leon Kowalski kl.4c, Emila Zyznowska kl.4b, Borys Bernaciak kl.4f, Olga Bobrek kl.4b, Karol Kukliński kl.4b, Kamila Kowalska kl.4f, Martyna Zarzycka kl.4d, Jakub Serwach kl.4b,
  11 wyróżnień w kategorii ADEPT: Maciej Nejman kl.6c, Weronika Rydzewska kl.6b, Julia Wiankowska kl.5s, Zofia Brzezińska kl.6c, Filip Obrębski kl.5a, Oliwier Durka kl.6d, Kamil Wakuła kl.6s, Weronika Sołtysiak kl.6e, Michał Zawadzki kl.5b, Zuzanna Tomaszewska kl.6e, Konrad Zatorski kl.5a- Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "EKO- PLANETA", organizowany przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej "Pokolenie" w Warszawie- opiekun- p. Agnieszka Kochanowska-Matuszewska (14 uczniów), p. Joanna Kowalczyk (7 uczniów), p. Marta Pater 4 uczniów),
(maj 2017)
 • pięć wyróżnień: Miłosz Matuszewski kl.4d, Emilia Zyznowska kl.4b, Gabriela Popławska kl.4c, Wiktoria Rudowska kl.5b, Amelia Cieślarczyk kl.5b- Ogólnopolski Konkurs GALILEO 2017- Przyroda, organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie- opiekun- p. Agnieszka Kochanowska-Matuszewska (2 uczniów), p. Marta Pater (2 uczniów), p. Joanna Kowalczyk (1 uczeń),
(maj 2017)
XXIII edycja Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej
 • Maja Krzeszewska kl.4c- I miejsce indywidualnie- przyroda klasy czwarte- opiekun- p. Agnieszka Kochanowska-Matuszewska,
 • Miłosz Matuszewski kl.4d- II miejsce indywidualnie- przyroda klasy czwarte- opiekun- p. Joanna Kowalczyk,
 • Weronika Piecka kl.5s- II miejsce indywidualnie- przyroda klasy piąte- opiekun- p. Marta Pater,
 • Gabriela Popławska kl.4c- III miejsce indywidualnie- przyroda klasy czwarte- opiekun- p. Agnieszka Kochanowska-Matuszewska,
 • Alan Zieliński kl.5c- III miejsce indywidualnie- przyroda klasy piąte- opiekun- p. Marta Pater,
I miejsce drużynowo przyroda klasy czwarte: Maja Krzeszewska kl.4c, Miłosz Matuszewski kl.4d, Gabriela Popławska kl.4c- opiekun- p. Agnieszka Kochanowska-Matuszewska (2 uczennice), p. Joanna Kowalczyk (1 uczeń),
(kwiecień 2017)
 
 • II miejsce drużynowo: Weronika Rydzewska kl.6b, Wiktor Grobelski kl.6c, Szymon Maćkowiak kl.6s- IX edycja Międzyszkolnego Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego "Z przyrodą za pan brat", organizowanego przez Zespół Szkół nr 2 w Płocku- opiekun- p. Joanna Kowalczyk (2 uczniów). p. Marta Pater (1 uczeń)
  (listopad 2016)