Wszyscy na stadion! Drukuj

20 września klasy: 1b, 1c i 4s wybrały się na stadion Wisły Płock. Uczniowie najpierw zapoznali się z sylwetką Kazimierza Górskiego, który patronuje placówce. Następnie dzieci miały okazję zwiedzić miejsca, których na co dzień zwykły kibic nie ogląda. A więc: salę dla VIP-ów, pomieszczenie dla ekip telewizyjnych, stanowisko policji pilnującej porządku podczas meczów, miejsce, w którym operator umieszcza wyniki meczu na dużej tablicy. Uczniowie mieli też okazję siedzieć w loży dla zawodników i trenerów. Jednak największą atrakcją było spotkanie z piłkarzem Siergiejem Krivets. Wszyscy dostali autografy i zrobili pamiątkowe zdjęcia. Dzieci wróciły do szkoły obdarowane plakatami i  planami lekcji, oczywiście z sylwetkami piłkarzy naszej drużyny.