Dzień Chłopaka w IVD. Drukuj
 

   Dzień Chłopaka klasa IVD spędziła dość zaskakująco nawet dla nich samych. Wraz z wychowawczynią p.Bożeną Matlęgą i p.Elżbietą Pędraszewską-Iskrzak wybrali się do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego przy ul.Lasockiego.

   Po przywitaniu przez p. Roberta Kowalskiego (dyrektora szkoły) i p. Grażynę Gradecką (wicedyrektorkę) mieli niepowtarzalną okazję zwiedzenia tego niezwykłego miejsca i wzięcia udziału w nietypowych lekcjach.

   Chłopcy od razu zasiedli przy symulatorze nauki jazdy (doskonała zabawa!), a dziewczynki przeszły do pracowni fryzjerskiej i gastronomicznej. Co się tam działo, widać na zdjęciach. Fryzury bajkowe, a muffinki przepyszne!

   Po szaleństwach w salach służących do rehabilitacji, przeszli do pracowni ogrodniczej po fachowe wskazówki dotyczące sadzenia drzew. Finałem wizyty było zasadzenie "drzewka przyjaźni" - miłorzębu dwuklapowego w ogrodzie szkoły.

   Pobyt w tej niezwykłej szkole był dla uczniów z jednej strony niecodzienną lekcją pokory i empatii, a z drugiej  okazją do fantastycznej zabawy. Za wszystko dziękujemy pomysłodawcy i organizatorowi w jednej osobie - p.Piotrowi Gryszpanowiczowi (tacie naszej koleżanki Klaudii).