Wybory do Samorządu Uczniowskiego klas IV-VI Drukuj

 

   5 października odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego klas IV-VI. Wśród kandydatów znaleźli się: Borkowska Natalia kl. 6E, Fuz Krzysztof kl. 6D, Kacperowska Klaudia kl. 6D oraz Sieradzka Agata kl. 6E. Wszyscy kandydaci wcześniej przygotowali wspaniałe plakaty wyborcze z mnóstwem pomysłów na ich pracę w samorządzie. Wszyscy uczniowie naszej szkoły mogli zapoznać się z hasłami wyborczymi kandydatów umieszczonymi na plakatach, które zostały wywieszone na holu głównym.

   Podczas głosowania największym zaufaniem oraz liczbą głosów, uczniowie klas IV- VI obdarzyli uczennicę klasy 6E Natalię Borkowską, która została wybrana nową przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego. Na zastępcę przewodniczącej uczniowie wybrali Agatę Sieradzką również z klasy 6E, zaś skarbnikiem został Krzysztof Fuz z klasy 6D.

   Wszystkim zwycięzcą serdecznie gratulujemy!!!!

   Wszystkich chętnych uczniów zachęcamy do kandydowania do samorządu w przyszłym roku szkolnym.  

   Nad wyborami czuwały: opiekun Samorządu Uczniowskiego - Pani Agnieszka Elwertowska oraz Rzecznik Praw Ucznia - Pani Edyta Paradowska.