Warsztaty przyrodnicze w Leroy Merlin Drukuj

 

   10 października 2016 roku uczniowie klas IIc oraz IIg mieli okazję uczestniczyć w warsztatach przyrodniczych odbywających się na terenie Leroy Merlin w Płocku. Zajęcia te, to właściwie zabawa w przesadzanie roślin. Jej celem było nauczenie dzieci pielęgnacji roślin i ukazanie,  jakie  warunki sprzyjają ich właściwemu rozwojowi.

   Warsztaty składały się z dwóch części. W części teoretycznej pracownicy sklepu przedstawili interesującą prezentację dotyczące ciekawostek ze świata roślin. W drugiej części dzieci otrzymały doniczki, ziemię i kwiaty do samodzielnego przesadzenia. Każdy starannie i ostrożnie wykonał swoją pracę. Na koniec pobytu wszyscy otrzymali słodkie upominki, dyplomy oraz kwiat własnoręcznie posadzony.

   Dziękujemy  pracownikom i dyrekcji Leroy Merlin – uczniowie i wychowawcy - Małgorzata Szulborska i Joanna Dobrogoszcz.