I miejsce naszych siatkarek w turnieju w SP3. Drukuj

 

   25 października w Szkole Podstawowej nr 3 w Płocku odbył się turniej czwórek siatkarskich dziewcząt w ramach ogólnopolskiej kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł. Każda drużyna wystawiała dwa zespoły, które rozgrywały mecze do dwóch wygranych setów. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny, złożone z uczennic klas VI oraz klasy Vs, przygotowane przez p. Marzenę Wakułę. Rozgrywki prowadzono systemem „każdy z każdym”. Jak się okazało, ostatni mecz miał zadecydować o zwycięstwie. Zmierzyliśmy się z zespołem z SP22, ostatecznie zdobywając I miejsce. III miejsce wywalczyły gospodynie turnieju – SP3.

   Skład zwycięskiej drużyny SP23: Maja Marciniak (6c), Emilia Kolasa (6c), Gabriela Dryś (6e), Julia Wojtycka (5s), Weronika Rydzewska (6b) oraz Maja Prusiewicz(5s), Julia Wiankowska (5s), Weronika Piecka (5s), Zuzanna Gajewska (5s), Urszula Chwiałkowska (6c).

   Gratulujemy udanego występu.