Sukces siatkarek... Drukuj

16 marca rozegrano tinet Płockich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini-Siatkówce "czwórek" dziewcząt.   W finale zagrały cztery drużyny wyłonione spośród trzynastu startujących w rozgrywkach.

Zwyciężyła drużyna naszej szkoły, pokonując drużyny SP22, SP6 i SP16.
   Najlepszą zawodniczką turnieju została uczennica naszej szkoły - Samuela Pierzchała.

19 marca na terenie naszej szkoły zostały rozegrane Mistrzostwa Rejonu w Piłce Siatkowej "czwórek" siatkarskich dziewcząt. W zawodach wzięło udział osiem zespołów z powiatu płockiego.
   Zwyciężyła drużyna naszej szkoły, pokonując zespoły z SP22 w Płocku oraz SP w Drobinie.
   Nasze siatkarki awansowały do Igrzysk Mazowieckich.

Gratulujemy sukcesów siatkarkom i ich trenerce - p. Marzenie Wakule.

zawody 16 marca 2009 - Szkoła Podstawowa nr 22 w Płocku - Płockie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini-Siatkówce "czwórek" dziewcząt

zawody 18 marca 2009 - Szkoła Podstawowa nr 23 w Płocku - Mistrzostwa Rejonu w Piłce Siatkowej "czwórek" siatkarskich dziewcząt