Mamy laureatki XVI Powiatowego Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Dziecięcej "Canto Piccolo"! Drukuj

 

   "Canto Piccolo" to konkurs o 16-letniej tradycji. Gromadzi on zawsze dzieci ze szkół podstawowych z Płocka i powiatu. W tym roku było dużo uczestników, którzy poziomem wykonania piosenek zaskoczyli jury. Przewodnicząca jury p. Małgorzata Szpotańska, stwierdziła, że tegoroczne zmagania młodych wokalistów były na bardzo wysokim poziomie i chyba najwyższym ze wszystkich edycji.
    W gronie laureatów znalazły się też reprezentantki naszej szkoły przygotowane przez p. Małgorzatę Podwójci:
w kategorii klas I-III:
wyróżnienia otrzymały: Julia Świtalska i Alicja Siwek z klasy 3c p. Doroty Pankau;
w kategorii klas IV-VI:
I miejsce - Kinga Mróz kl. 6e
II miejsce - Anna Budnicka kl.4d.
   Jesteśmy dumni z tak silnej reprezentacji! Gratulujemy!