Nasza szkoła na Jarmarku Bożonarodzeniowym! Drukuj

 

   Od trzech lat na Starym Rynku w Płocku w okresie przedświątecznym odbywa się Jarmark Bożonarodzeniowy. Organizatorami tego wydarzenia są: Agencja Rewitalizacji Starówki ARS Sp. z o. o., Fundacja REVITA, Fundacja Odnowy Zabytków im. Bolesława Krzywoustego.
   Celem Jarmarku jest przybliżenie i prezentacja tradycji oraz doboru kulturowego związanego z Bożym Narodzeniem, a także promocja produktów regionalnych. Podczas Jarmarku wystawione są stoiska z rękodziełem artystycznym oraz innymi samodzielnie wytwarzanymi produktami.
   W tym roku nasza szkoła włączyła się w organizację Jarmarku. Chór szkolny "Viva la musica" pod opieką p. Małgorzaty Podwójci i recytatorzy pod opieką p.Bernadetty Staniszewskiej przygotowali świąteczny program artystyczny, którym umilili świąteczne zakupy odwiedzającym Jarmark.

 

 

 

więcej zdjęć tu