Wspomagamy akcję Teatralne Mikołajki! Drukuj

 

   Mikołajki to szczególny dzień, w którym nikt nie powinien być smutny. Dlatego od lat tajemniczy gość w asyście baśniowych postaci, doskonale znanych dzieciom z realizacji płockiego Teatru, dociera na szpitalne oddziały dziecięce przynosząc ze sobą radość, uśmiech i oczywiście prezenty. Dzięki temu Mikołajki w szpitalu stają się radośniejsze.
   Uczniowie naszej szkoły włączyli się w tę akcję. Klasa 6c wraz ze swoim wychowawcą p. Małgorzatą Podwójci zbierali nowe pluszaki, książki i gry i zawieźli je do teatru. 6 grudnia upominki te dotrą do dzieci przebywających w tym czasie w szpitalu. Mamy nadzieję, że dzięki temu dzieci się uśmiechną i choć na chwilę zapomną o swojej chorobie.
   Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom naszej szkoły, którzy przynieśli podarunki!