Bądź modny wiosną... Drukuj

 

   24 marca uczniowie klas starszych powitali wiosnę międzyklasowym konkursem "Bądź modny wiosną".
   Liczył się pomysł, kolorystyka, wykonanie strojów i prezentacja na wybiegu. Do występu świetnie przygotowały się klasy integracyjne. Klasy IV A i V A - zajęły pierwsze miejsce, klasa VI A - drugie. Na wyróżnienie widowni i jury zasłużyły również klasy : VI E - pierwsze miejsce; V E i IV C - drugie miejsce oraz IV B, V F i VI S - trzecie miejsce.
   Pokazowi towarzyszyły wesołe nastroje uczniów, które świetnie komponowały się z muzyką i kolorowym wystrojem sali gimnastycznej.
   Imprezę przygotowali - pedagog szkolny p. Anna Chruściel oraz nauczyciele wspomagający, pracujący w klasach integracyjnych : p. Edyta Kowalska, p. Agnieszka Kalwasińska i p. Aneta Kuźniewska. Modelki i modeli wspierali również wychowawcy klas.