Mikołajkowe Serduszka Uczniów i Przedszkolaków! Drukuj

 

   W tym roku, jak nigdy dotąd, zabiły jednocześnie serduszka uczniów naszej szkoły razem z serduszkami przedszkolaków z Miejskiego Przedszkola Nr 34 w Płocku dla podopiecznych Rodzinnego Domu Dziecka nr 2 w Płocku. W ogromnej, dobroczynnej akcji mikołajkowej zebraliśmy zabawki, książki, gry oraz środki czystości, które z trudem zmieściły się do dwóch samochodów. Wzruszona dyrektor Domu Dziecka - p. Perczyńska Magdalena mówiła, że radość dzieci będzie przeogromna i tak samo ogromnie dziękuje uczniom, przedszkolakom i ich rodzicom za okazane serduszko. Do podziękowań dołączają koordynatorzy akcji.

   Koordynatorzy z Miejskiego Przedszkola Nr 34 w Płocku, z ul. Pocztowej 13: p. Maria Białaszek i p. Agnieszka Baska.
   Koordynatorzy z SP 23: p. Renata Wojtycka, p. Edyta Paradowska, Samorząd Szkolny pod opieką p. Agnieszki Elwertowskiej.