Mikołaj w naszej szkole! Drukuj

 

"Dziadzio Mikołaj..
Gwiazdką w okna świeci - gdzie są grzeczne dzieci?"

   6 grudnia wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły odwiedził Święty Mikołaj z dalekiej Laponii wraz ze Śnieżynkami i Elfem. Uczniowie na powitanie specjalnego Gościa recytowali wierszyki, śpiewali piosenki i obiecywali, że nie będą sprawiać kłopotu swoim rodzicom i nauczycielom. Po takich deklaracjach Mikołaj poczęstował wszystkich słodyczami przyjmowanymi z nieskrywaną radością. Do następnego roku kochany Mikołaju!

   Bardzo dziękujemy wspaniałym sponsorom słodyczy: Radzie Rodziców i Radzie Osiedla.

   Koordynatorzy: p. Grzegorz Urbaczewski, uczniowie Samorządu Szkolnego: Natalia Borkowska, Agata Sieradzka i Krzysztof Fuz, Rzecznik Praw Ucznia - p. Edyta Paradowska, nauczyciel religii - p. Bernadetta Staniszewska, opiekun Samorządu Szkolnego - p. Agnieszka Elwertowska.

 

Fotoreportaż: Edyta Paradowska.