Konkurs plastyczny Kartka świąteczna z surowców wtórnych Drukuj
     

   6 grudnia 2016 r. na terenie sklepu Auchan odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Kartka świąteczna z surowców wtórnych" oraz wręczenie nagród laureatom. Organizatorem konkursu było Stowarzyszenie Pomocna Dłoń.

Celem konkursu było propagowanie działań i zachowań ekologicznych podczas kultywowania  tradycji  bożonarodzeniowej. Prace miały być wykonane z wykorzystaniem opakowań typu: korki, torebki foliowe bądź papierowe, kubki, butelki itp. z logo sklepu Auchan. Wystawa prac potwierdza, że uczniowie dobrze zrozumieli zadanie. Powstały urokliwe, oryginalne kartki świąteczne, które cieszą oko klientów Auchan.

   Nasza uczennica Natalia Borkowska z kl. 6e za swoją pracę stworzoną pod kierunkiem  p. Bożeny Kowalskiej została wyróżniona i nagrodzona. Gratulujemy!!!