IIg tańczy z sukcesem na Ogólnopolskim Turnieju Towarzyskiego Tańca Sportowgo "Hollywood Cup 2016" Drukuj
 
   W niedzielę 4 grudnia w Sierpcu odbył się Ogólnopolski Turniej Towarzyskiego Tańca Sportowego "Hollywood Cup 2016" oraz Grand Prix Polski Ekstraklasy Federacji Tańca Sportowego, organizowany przez Studio Tańca FALCON & ARTDANCE z Płocka i Sierpca.
   Udział w tej imprezie wzięły najlepsze pary sportowego tańca towarzyskiego z całej Polski min. z Warszawy, Wrocławia, Łodzi, Lublina, Augustowa, Olsztyna, Gdańska, Bydgoszczy, Mysłowic i innych. Najmłodszymi uczestnikami turnieju były dzieci z IIg - klasy tanecznej z naszej szkoły, realizujące zajęcia w ramach innowacji, które zaprezentowały się w grupie 8-9 latków w klasie tanecznej H. Zdobyły one złote i srebrne medale zajmując najwyższe miejsca na podium, ku wielkiej radości rodziców i trenerów.
   Oprócz występu parami w części przedpołudniowej, podczas której dzieci zatańczyły cha-chę, sambę, walca angielskiego i polkę, można było je dodatkowo zobaczyć w części galowej turnieju, którą poprowadziła jurorka Tańca z Gwiazdami pani Iwona Pavlovic. Dzieci z klasy tanecznej zatańczyły na otwarcie wieczornej Gali specjalną choreografię hip-hop przygotowaną przez pana Tomasza Kadylaka, wzbudzając aplauz publiczności, wśród której mogliśmy zobaczyć panią wicedyrektor Aldonę Fijałkowską, pana burmistrza miasta Sierpc i wielu innych znamienitych gości.

   Klasa taneczna godnie reprezentowała naszą szkołę i Płock na tak dużej ogólnopolskiej imprezie,  jak widać - ciężka praca się opłaca! Oby tak dalej, życzymy dzieciakom jeszcze wiele, o wiele więcej takich występów i sukcesów na dalszej drodze tanecznej!