Magic Christmas! Drukuj

 

   Magia zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia dotarła również na lekcje języka angielskiego. Od kilku dni do pomysłodawczyni i opiekuna projektu „Magic Christmas” p. Joanny Jakubowskiej spływały prace plastyczne od dzieci z kl. I-III oraz IV-VI. Projekty miały zróżnicowane formaty oraz techniki wykonania, ale wszystkie przepełnione były zaangażowaniem, starannością i oczywiście … Magią Świąt. Szczególną kreatywnością wykazali się uczniowie klasy IIc, którzy w ramach innowacji pedagogicznej omawiali swoje prace na zajęciach.

   Dzieci z klas V-VI zaangażowały się również w inny anglojęzyczny projekt świąteczny „Our letters to Santa Claus”. Dzieci pisały do Św. Mikołaja o swoich marzeniach i pragnieniach. Miejmy nadzieję, że chociaż część z nich się spełni. Opiekunem projektu była p. Anna Malik.

   Uczniowie klasy 6b w ramach innowacji pedagogicznej "Literatura i film w nauczaniu języka angielskiego" obejrzała filmy na temat obchodzenia Świąt Bożego Narodzenia w krajach anglojęzycznych. Uczniowie wzięli udział w projektach, których efektem była wystawa na holu przy pracowni języka angielskiego.

   Dziękujemy za zaangażowanie dzieciom oraz rodzicom, którzy pomagali w projektach. Merry Christmas!