„English Christmas - angielskie Boże Narodzenie” Drukuj
 

   Dwugodzinna impreza bożonarodzeniowa „English Christmas” odbyła się 16 grudnia. Przygotowując się do niej uczniowie poznali świąteczne piosenki „White Christmas”, „Jingle bells”, „Rudolph, the red – nosed reindeer” oraz kolędę „Silent night”, które prezentowali (przy akompaniamencie gitary) na spotkaniu oraz dla klas pierwszych.  Na lekcjach poprzedzających spotkanie zapoznali się również z tradycjami związanymi z angielskim Bożym Narodzeniem Jedną z tych tradycji są gry i zabawy – szarady i pantomima. Uprzyjemniły one naszą imprezę – dzieci prezentowały kolegom i koleżankom przygotowane zagadki. Były zabawne i dostarczyły wszystkim dużo radości.

   Wszyscy uczniowie z pomocą rodziców przygotowali świąteczny poczęstunek: ciasta, sałatki, pierogi  i inne wspaniałe potrawy.                         

   Wszyscy świetnie się bawili. Radośnie, w świetnych nastrojach przygotowali się do świąt.

    „ Merry Christmas and a Happy New Year”  życzą uczniowie i p. Agata Rychlik.