Dzień Babci i Dziadka. Drukuj
 

   Dnia 24 stycznia 2017 roku odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

   Uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawcami ( Ia z p. Joanną Pankowską i p. Joanną Kamińską, Ib z p. Małgorzatą Lewandowską, Ic z p. Katarzyną Nowysz i Id z p. Urszulą Kosińską) przygotowali inscenizację, podczas której pierwszaki wcieliły się w rolę dziadków i wnuków.

   Ponadto dzieci recytowały wiersze dla babć i dziadków, a także śpiewały piosenki specjalnie przygotowane na tę okazję. Nie zabrakło również występów tanecznych, o które zadbała klasa 2g wraz z p. Joanną Dobrogoszcz.

   Miłym akcentem spotkania była wspólna zabawa „Ciasto”, w której brali udział wszyscy uczestnicy spotkania. Finałem spotkania było wspólne odśpiewanie „Sto lat” dla licznie zgromadzonych babć i dziadków. Goście byli zachwyceni i podziękowali małym artystom gromkimi brawami.