Jesteśmy Szkołą Aktywną Turystycznie! Drukuj
 

   28 stycznia członkowie szkolnego klubu SKKT PTTK "Wojażer", wspólnie z paniami Moniką Czyżewską, Agnieszką Kochanowską-Matuszewską i Marzeną Nejman, uczestniczyli w XXXIV Rajdzie Zima, który odbył się dla uczczenia 154 rocznicy Powstania Styczniowego. Nasza grupa przeszła 5 kilometrową trasę od Domu Technika, przez Sobótkę, do Zespołu Szkół Technicznych. Na mecie rajdu mogliśmy - tradycyjnie już - rozgrzać się pyszną grochówką.

   I kolejny już raz zostaliśmy nagrodzeni  dyplomem i pucharem za zajęcie I miejsca w kategorii szkół podstawowych.

   Możemy pochwalić się jeszcze jednym sukcesem. SKKT-PTTK "Wojażer" zajął I miejsce  w konkursie "Szkoła Aktywna Turystycznie". Jest to wyróżnienie dla wszystkich członków, sympatyków, pań prowadzących koło i nauczycieli współpracujących z kołem, którzy w zeszłym roku szkolnym aktywnie udzielali się w wędrówkach pieszych. Gratulujemy!