II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literacko - Plastycznym zdobyła uczennica klasy IIIg! Drukuj

8 lutego w Szkole Podstawowej nr 3 odbyła się XVI edycja Międzyszkolnego Konkursu Literacko – Plastycznego „Bohaterowie naszych lektur”. Do zmagań w części literackiej przystąpili uczniowie z SP 15, SP 16, SP 18, SP 23 i SP 3. Uczennica z naszej szkoły  - Aleksandra Waliszewska z klasy 3g zajęła zaszczytne 2 miejsce. Nasza radość sięgnęła zenitu, gdy okazało się, że również w części plastycznej Magdalena Cichocka z klasy 3g zdobyła wyróżnienie. Dziewczynki przygotowywały się pod opieką p. Emilii Wiśniewskiej. W konkursie brały udział również Natasza Guzek z klasy 3c oraz Olga Mroczkowska z klasy 3e.