Ferie w szkole. Drukuj
 

   Uczniowie naszej szkoły, jak co roku, mieli możliwość w czasie pierwszego tygodnia ferii zimowych uczestniczenia w różnych zajęciach – opiekuńczych, sportowych czy plastycznych.

   W dniu 13.02.2017 roku chłopcy z klas IV, pod opieką p. Arkadiusza Ławnickiego i Michała Królikowskiego tradycyjnie wzięli udział w corocznym turnieju piłki nożnej halowej w ramach Płockich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Do turnieju zgłosiło się osiem szkół z Płocka. Chłopcy w składzie Jakub Serwach, Mikołaj Jankowski, Mateusz Grzybowski, Paweł Smolczewski, Damian Galaszewski, Krystian Szostak i Mateusz Lewandowski przystąpili do rozgrywek bardzo zmotywowani i skoncentrowani co przyczyniło się do wygrania trzech pierwszych meczy w turnieju z SP 6 3-0, z SP 20 3-0 i SP 18 4-0. Układ wyników innych spotkań dał chłopcom jeszcze przed rozegraniem ostatniego meczu z SP 22 I miejsce w turnieju.

  Trzy pierwsze miejsca w turnieju: SP23, SP22, SP20.

       Chłopcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

  Zajęcia plastyczne z uczniami klas IV-VI odbywały się przez dwa dni pod opieką p. Małgorzaty Podwójci. Dzieci wykonywały walentynkowe prezenty dla swoich bliskich wykorzystując płyty kompaktowe: ramki do zdjęć, podkładki pod kubek, mozaikowe doniczki. Malowały koszulki, wykonywały miseczki ze zwijanych gazet. Zajęcia były świetną formą miłego spędzenia czasu i okazją stworzenia własnoręcznie prezentów.​​​​​​

 

 

turniej sportowy

 

zajęcia plastyczne