Sukces goni sukces! Drukuj

 

   SUKCES GONI SUKCES!!!!!!! Tak trzeba rozpocząć ten artykuł, bo inaczej nie wypada po tym jak chłopcy i dziewczęta z klasy VI S zdobyli tytuły Mistrzów Płocka w piłce ręcznej w ramach Płockiej Olimpiady Młodzieży Szkolnej. Ale po kolei.

   Zaczęli chłopcy, którzy 28.02.2017 roku pod opieką trenerów Cezariusza Raczkowskiego i Arkadiusza Ławnickiego udali się do SP16 na turniej finałowy Mistrzostw Płocka. Tam też przystąpili do sportowej rywalizacji, rozgrywając kolejno mecze z drużynami SP 16, SP 21 i SP 3. Wszystkie mecze zakończyły się zdecydowanymi zwycięstwami naszej drużyny, ustalając kolejność II Płockiej Olimpiady Młodzieży Szkolnej następująco: SP 23, SP 3, SP 21, SP 16.

   Zwycięstwo w Mistrzostwach Płocka daje szanse walki o Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej, poprzez turniej powiatowy który zostanie rozegrany 26.04.2017 roku w SP16 w Płocku.

   W tym samym tygodniu a dokładnie dnia 03.03.2017 roku zbudowane sukcesem swoich kolegów z klasy, przystąpiły do walki prowadzone przez trenera Cezariusza Raczkowskiego dziewczęta z klasy VIS. W turnieju finałowym w którym brały udział trzy najlepsze drużyny z Płocka dziewczęta również okazały się najlepsze wygrywając swój pierwszy mecz z drużyną SP 21  20-7, a następnie w decydującym spotkaniu o tytuł pokonały drużynę gospodyń  SP 16 wygrywając mecz 18 -13. Kolejność turnieju: SP 23, SP16, SP21.

   Podobnie jak chłopcy dziewczęta powalczą w turnieju powiatowym 26.04.2017 roku o awans na Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

   Życzymy dalszych sukcesów. Wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!