I miejsce naszych siatkarek w finale Płockiej Olimpiady Młodzieży. Drukuj

   6 marca w SP 23 w Płocku odbył się finałowy turniej Płockiej Olimpiady Młodzieży w piłce siatkowej dziewcząt. Wzięły w nim udział reprezentantki szkół, które wyłoniono podczas gier eliminacyjnych w grupach. Były to zawodniczki z SP 3, SP 16, SP 22 i SP 23. Naszą szkołę reprezentowały dziewczynki z klasy 5s-Julia Wojtycka, Weronika Piecka, Maja Zebrowska, Maja Prusiewicz, Zuzia Gajewska, kl.6b-Weronika Rydzewska, kl.6c-Maja Marciniak i Katarzyna Makowska i kl. 6e- Gabrysia Dryś. Dziewczęta rozegrały trzy bardzo dobre mecze. Nie dały szans swoi przeciwniczkom i w pięknym stylu zwyciężyły we wszystkich spotkaniach, zajmując I miejsce. Uzyskały w ten sposób awans do rozgrywek powiatowych, które odbędą się w kwietniu.

   Kolejność końcowa: I miejsce - SP 23, II miejsce - SP22, III miejsce – SP 3

   Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.