Konkurs Biblijny etap dekanalny rozstrzygnięty! Drukuj

   2 marca w Szkole Podstawowej nr 20 odbył się dekanalny etap Konkursu Biblijnego dla uczniów klas IV-VI Szkół Podstawowych – Dzieje Apostolskie. Do konkursu przystąpiło dwóch uczniów naszej szkoły wyłonionych spośród kilku uczniów w etapie szkolnym. Byli to Sebastian Furmański z klasy IV S  i Otylia Sołtyszewska z klasy VI D. Pytania konkursowe okazały się być bardzo trudne. Dwaj uczniowie, którzy zdobyli najwięcej punktów przeszli do ostatniego etapu -diecezjalnego, który odbędzie się 28 kwietnia. Wśród nich znalazła się Otylia Sołtyszewska uczennica klasy VI D zajmując II miejsce z różnicą jedynie 1 punktu między miejscem I. Sebastian osiągnął również wysoki wynik.

   Uczniowie przygotowywali się pod okiem s. Ewy Martenki i p. Bernadetty Staniszewskiej. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w etapie diecezjalnym.