II miejsce dla Wojażera w XXXIV Rajdzie Powitanie Wiosny. Drukuj
 

   Członkowie i sympatycy SKKT- PTTK „Wojażer” w czasie sobotniej wędrówki szlakiem spacerowym na terenie Płocka witali nadchodzącą wiosnę. Choć w czasie marszruty padał deszcz, wiał wiatr i niełatwo było odnaleźć nieliczne jeszcze ślady tej upragnionej pory roku, to jednak w dobrych humorach udało  nam się dotrzeć na metę rajdu- LO im. Marii Dąbrowskiej, gdzie zjedliśmy gorącą grochówkę oraz odebraliśmy puchar i dyplom za zdobycie II miejsca w kategorii szkół podstawowych oraz dyplom za najpiękniejszą marzannę, którą w tym roku wykonały uczennice klasy IVC: Oliwia Łachmańska i Magdalena Paradowska.

   Opiekunki „Wojażera” panie Monika Czyżewska i Agnieszka Kochanowska - Matuszewska dziękują wszystkim nauczycielom uczestniczącym w rajdzie - paniom: Marzenie Nejman, Katarzynie Nowysz, Edycie Paradowskiej, Iwonie Szymańskiej oraz panu Włodzimierzowi Mazurkiewiczowi.