Cinderella czyli Kopciuszek Drukuj
 

   W poniedziałek 27 marca 2017 r. w Międzynarodowy Dzień Teatru, na czwartej i piątej godzinie lekcyjnej uczniowie klasy VIB gr.A  wystawili przedstawienie w języku angielskim pt. „Cinderella” (Kopciuszek). Spektakl oglądali uczniowie klas trzecich oraz wszyscy ci, którzy mieli w tym czasie lekcje języka angielskiego.

   „Kopciuszek” przygotowany był w ramach zajęć teatralno – dramowych, innowacji pedagogicznej p. Renaty Idzik.

   Przedstawienie bardzo się podobało widzom. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem słuchali aktorów i jednocześnie bardzo dobrze się bawili przy piosenkach ABBY. Komediowe kreacje aktorów przyczyniły się do wzrostu zainteresowania uczniów naszej szkoły teatrem i okazją do uczestnictwa w niezwykłej lekcji języka angielskiego.

   Obsada:
KOPCIUSZEK 1 – Wiktoria Guzanek

KOPCIUSZEK 2 – Amelka Malinowska
MACOCHA – Damian Królikowski
SIOSTRA 1 – Kuba Biernat
SIOSTRA 2 – Kacper Kluczyński
WRÓŻKA – Zosia Brzezińska
OJCIEC – Wiktor Paradowski
KSIĄŻĘ – Adam Błaszczyk
NARRATOR (j. angielski) – Nina Nowacka

NARRATOR (j. polski) – Ola Mikołajewska

CZŁONKOWIE ZESPOŁU ABBA: Zosia Brzezińska, Ola Mikołajewska, Grzegorz Koperski, Kacper Kamiński

REŻYSERIA – p. Renata Idzik

KOSTIUMY I REKWIZYTY – Uczniowie i Rodzice uczniów grupy A klasy VIB.

Wszystkim widzom serdecznie dziękujemy za ciepłe przyjęcie naszego spektaklu.