Szkolne eliminacje do konkursu "Jak pięknie być człowiekiem". Drukuj
 

   30 marca uczniowie klas I - III mieli okazję zaprezentować swoje możliwości recytatorskie w eliminacjach do ogólnopolskiego konkursu "Pięknie być człowiekiem". Poziom eliminacji okazał się bardzo wysoki. Uczniowie byli wspaniale przygotowani i wzajemnie prześcigali się w wyrażaniu emocji poprzez słowa. Repertuar zaprezentowany przez dzieci były różnorodny. Jury w składzie: p. Elżbieta Pędraszewska-Iskrzak, p. Bożena Kowalska, p. Grzegorz Szczechowicz miało okazję usłyszeć wiersze Jana Brzechwy, Jolanty Heller, Rafała Lasoty i innych poetów. Po długich i burzliwych obradach komisja przyznała następujące miejsca:

I miejsce: Alicja Kucharska kl. IIIh, II miejsce: Mateusz Naguszewski kl. IIIh, III miejsce: Lena Głowacka kl. IIf, wyróżnienie: Michalina Niedzielak kl. IIIg, Aleksandra Strzelecka kl. IIIg, Gabriela Śpiegowska kl. IIIh, Kamila Krawczyk IIf.

   Zwycięzcom gratulujemy i życzymy "połamania języka" podczas konkursu Pięknie być człowiekiem.

   Eliminacje szkolne zorganizowała p. Emilia Wiśniewska.