Pisanka IIId reprezentuje naszą szkołę na Festiwalu Gigantycznych Pisanek w Galerii Mazovia. Głosujemy! Drukuj
 

   Już wkrótce Święta Wielkiej Nocy. Z tej okazji uczniowie klasy 3D pod opieką pani Joanny Skubiszewskiej  dekorowali w Galerii Mazovia świąteczną pisankę. Dzięki zgodnej współpracy i zaangażowaniu wszystkich dzieci powstała piękna praca.

   W dniach od 8 do 15 kwietnia odbędzie się głosowanie na najładniejszą Gigantyczną Pisankę. Regulamin konkursu znajdą Państwo na stronie galerii tu. Zgodnie z regulaminem:
 

„3. Drugi etap to głosowanie. Od dnia 8.04.2017r. do 14.04.2017r. w godz. od 12:00 do 19:00 oraz w dniu 15.04.2017 w godz. od 8:00 do 16:00 każdy klient Galerii może oddać głos na jego zdaniem najładniej przystrojoną pisankę.

4. Głosy oddaje się za pomocą kuponów konkursowych wrzucanych do urny. Kupony są do pobrania w punkcie konkursowym przy wystawie konkursowej „Festiwalu Gigantycznych Pisanek” po okazaniu paragonu zakupów zrealizowanych w jednym ze sklepów lub stoisk dostępnych na terenie Galerii Mazovia w Płocku na minimalną kwotę 10 zł.”

   Liczymy Na Państwa głosy.
   Pięknie udekorowane gigantyczne pisanki będzie można oglądać w terminie od 8 do 23 kwietnia na terenie Galerii Mazovia.