Grupa IVda na meczu ORLEN Wisła Płock – Azoty Puławy Drukuj
 

   Na lekcji języka angielskiego z piłkarzami ręcznymi Wisły Płock grupa została zaproszona na mecz, który odbył się w środę 5 kwietnia. Zaproszenie przyjęte zostało z zadowoleniem i wszyscy pełni entuzjazmu, zajęli miejsca w ORLEN Arenie gotowi do kibicowania naszej drużynie i znajomym piłkarzom Marko i Lovro.

   Mecz był bardzo pasjonujący, oglądając go niektórzy nie mogli powstrzymać podgryzania palców, co widoczne jest na zdjęciach. Dzieci głośno i entuzjastycznie zagrzewały zawodników do super gry, powiewały szalikami i świetnie się bawiły. Po zakończeniu spotkania, wygrana Wisły 36:24, Marko Tarabochia i Lovro Mihic spotkali się z grupą i opiekunami. Pogratulowaliśmy im wygranej i życzyliśmy powodzenia w kolejnym meczu z VIVE Tauron Kielce w sobotę 8 kwietnia.