„Kukuryku na patyku”…….. Drukuj

 

   Święta wielkanocne tuż, tuż, wobec czego jak co roku w ramach realizacji projektu o tradycjach  i zwyczajach świąt wielkanocnych uczniowie klas IV-VI brali udział w konkursie na najpiękniejszy stroik wielkanocny pt. „Kukuryku na patyku”. Przepiękne stroiki ozdobiły nasz hol  i wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. Ze wszystkich prac przyznałyśmy wraz z panią dyrektor Lilianą Tomaszewską i wicedyrektorkami panią Aldoną Fijałkowską i panią Zofią Jakubowską po 4 nagrody w kategorii klas IV, V, VI. Uczniowie nagrodzeni:

 Klasy IV: I miejsce  Wiśniewski Piotr klasa IVe, II miejsce  Krzeszewska Maja klasa IVc, III miejsce – Gryszpanowicz Klaudia klasa IVd i wyróżnienie - Sitkowska Oliwia klasa IV b

Klasy V: I miejsce  Stawski Sebastian klasa Vs, II miejsce  Wojtycka Julka  klasa Vs, III miejsce – Wujcik Wiktoria klasa Vc i wyróżnienie - Zawadzki Michał klasa Vb.

           Klasy VI: I miejsce – Kowalski Michał klasa VId, II miejsce – Wakula Kamil klasa VIs, III miejsce – Dłużniewski Paweł klasa VIc i wyróżnienie - Rzeszotarska Magda klasa VIc

   Wszystkim nagrodzonym gratulujemy, pozostałym uczestnikom konkursu dziękujemy i zapraszamy do udziału w innych konkursach.

Barbara Gasińska, Iwona Szymańska