I miejsce w konkursie "Zaczarowane jajeczka" Drukuj

 

   8 kwietnia na Starym Rynku w Płocku podczas Jarmarku Wielkanocnego odbył się konkurs pt. "Zaczarowane jajeczka". W tym roku naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas 2h oraz 2i pod opieką pani Adriany Chrobot i pani Aleksandry Piaseckiej.

   Zadaniem wszystkich konkurujących ze sobą szkół było przyniesienie wcześniej przystrojonych styropianowych jajek. Każda grupa otrzymała 10 minut na prezentację na scenie swojej pisanki. Nasi uczniowie przygotowali inscenizację, zaśpiewali piosenkę i złożyli wszystkim zebranym życzenia wielkanocne. Ciekawe przedstawienie oraz kolorowa pisanka zapewniły sukces. Jury zadecydowało o naszej wygranej - przyznało Szkole Podstawowej nr 23 I miejsce! Po ogłoszeniu wyników dzieci mogły obejrzeć spektakl świąteczny.