Pewne zwycięstwo naszych siatkarek w Międzypowiatowych Igrzyskach Młodziezy Szkolnej. Drukuj
 

   W dniu 10 kwietnia 2017 r. w naszej szkole odbyły się Międzypowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej dziewcząt i chłopców w piłce siatkowej. Gościliśmy u nas zawodników ze Szczawina Kościelnego, Słupna, Drobina i Płocka. Miasto Płock reprezentowały drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 23 w  kategorii dziewcząt i Szkoły Podstawowej nr 3 w kategorii chłopców. Po wspaniałej walce bez problemów i niespodzianek nasze dziewczęta zajęły pierwsze miejsce w rozgrywkach i uzyskały awans do Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

   Reprezentantki SP 23 to: Maja Marciniak, Julia Wojtycka, Gabrysia Dryś, Weronika Rydzewska, Weronika Piecka, Zuzia Gajewska, Natalia Krajewska, Maja Żebrowska, Kasia Makowska i Maja Prusiewicz.

   Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dziewczęta:

I miejsce - SP 23 Płock, II miejsce - SP w Szczawinie Kościelnym, III miejsce  - SP w Drobinie

Chłopcy

I miejsce - SP w Słupnie, II miejsce - SP 3 Płock