II miejsce w eliminacjach miejskich Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Drukuj

 

   12 kwietna 2017r. wzięliśmy udział w eliminacjach miejskich Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Naszą szkołę reprezentowała 4 osobowa drużyna: Niemirowska Oliwia, Natalia Maruszewska z klasy 6s, oraz Wojtek Lubomski i Maciek Nejman z klasy 6c. Pojechali również i w tym roku najlepsi z najlepszych, którzy wspólnie rozwiązywali test. W tym roku było inaczej, pracowaliśmy grupowo. Praca w grupie również zapewniła nam sukces, bo przecież znajomość przepisów, zasady bezpiecznej jazdy, widoczność na drodze, zasady udzielania pierwszej pomocy są dla nas bardzo ważne. Cieszymy  się z odniesionego sukcesu.

   Informujemy również, że na tym nie poprzestajemy, bierzemy też udział w programie B&N. Do turnieju uczniów przygotowała pani Barbara Gasińska.