I miejsce na II Powiatowym Festiwalu Polskiej Piosenki! Drukuj

 

   28 kwietnia w Gimnazjum w Słupnie odbył się II Powiatowy Festiwal Polskiej Piosenki Rock '80-'90. Naszą szkołę reprezentowało dwóch solistów: Bartosz Miecznik (6s) i Filip Pomianowski (6c) oraz zespół wokalny "Viva la musica" w składzie: Gabriela Dryś (6e), Kinga Mróz (6e), Amelia Malinowska (6b), Magdalena Rzeszotarska (6c), Julia Staniszewska (6s). Wszyscy zostali przygotowani przez p. Małgorzatę Podwójci.
   Chłopcy stanęli w szranki z trzydziestoma uczestnikami w kategorii "soliści" i niestety nie udało im się znaleźć na podium. Jury nie doceniło ich talentu i ciekawych interpretacji znanych polskich piosenek.

   Zespołowi  wokalnemu, natomiast,​​ udało się wywalczyć I miejsce w kategorii zespoły muzyczne. Konkurowaliśmy z laureatami zeszłorocznego festiwalu. W sumie w tej kategorii wystąpiło siedem zespołów z Płocka i okolic.  Wygraliśmy nagranie płyty w studiu nagrań oraz voucher na 300 zł do zrealizowania w sklepie muzycznym JKamiński.

   Cieszymy się z sukcesu i mamy nadzieję na następne osiągnięcia.