Brąz w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt Drukuj

 

   W dniu 27 kwietnia 2017 r. na stadionie miejskim odbył się czwórbój lekkoatletyczny dziewcząt klas szóstych. Do rywalizacji przystąpiło 12 płockich szkół. Walka była bardzo zacięta ze względu na to, że na terenie naszego miasta funkcjonują klasy o profilu lekkoatletycznym. Zawodniczki musiały zmierzyć się w czterech konkurencjach: biegu na 60m, rzutu piłeczką palantową, skoku w dal i biegu na 600m. Najwięcej punktów zdobyliśmy w rzucie piłeczką palantową. Naszą piętą achillesową był bieg na 600m. Reprezentantki naszej szkoły w składzie Gabrysia Dryś, Paulina Gierzyńska, Joanna Śmigrodzka, Oliwia Zawadzka, Kinga Bachurska i Zosia Igielska walczyły bardzo dzielnie. Pokazały, że dzięki systematycznej pracy i chęci walki można osiągnąć wiele. Zajęły trzecie miejsce i do szkoły wróciły z brązowymi medalami. Serdecznie im gratulujemy. Dziękujemy wszystkim nauczycielom wychowania fizycznego, którzy przyczynili się do tego sukcesu.