Brąz na Igrzyskach Mazowieckich! Drukuj

 

   W dniach 12 – 14.05.2017 w Ostrołęce odbyły się Mazowieckie Igrzyska w piłce ręcznej dziewcząt. Wzięło w nich udział 8 zespołów uczennic z Mazowsza, w tym dziewczyny z naszej szkoły. Drużyny podzielono na dwie grupy po 4 zespoły, gdzie grano systemem każdy z każdym. Po trzech zwycięstwach w grupie z zespołami z Cegłowa, Mławy i Jaktorowa nasze dziewczyny zajęły pierwsze miejsce w grupie i awansowały do półfinału. W drugiej grupie grały zespoły z: Zielonki, Warszawy, Radomia i Wyszkowa.

Półfinał okazał się doskonałym widowiskiem, niestety musieliśmy uznać wyższość drużyny z Zielonki i zadowolić się grą o brązowy medal. W meczu o III miejsce ponownie spotkaliśmy się z zespołem z Jaktorowa, po 30 minutach ciężkiej walki zeszliśmy jako zwycięzcy i zdobyliśmy upragniony medal.

Dziewczęta grały w następującym składzie : Panek Ala, Wincenciak Laura, Bachurska Kinga, Igielska Zosia, Balasiewicz Natalia, Maruszewska Natalia, Ostrowska Larysa, Brząkalska Nikola, Zawadzka Oliwia , Staniszewska Julka , Borycka Oliwia i Niemirowska Oliwia.

Opiekunowie: Raczkowski Cezariusz i Królikowski Michał.