Kolejne sukcesy par tanecznych z klasy 2g! Drukuj
 

   W sobotę, 13 maja, w ten piękny słoneczny dzień, odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Miasta Rypina i Starosty Rypińskiego, organizowany przez szkołę tańca FALCON i szkołę ArtDance z Sierpca. Wzięły w nim udział pary z całej Polski, bardzo liczną reprezentację stanowiły pary z klasy 2g o profilu tanecznym, które zgłębiają tajniki tańca towarzyskiego w ramach innowacji pedagogicznej.

   A oto wyniki naszych tancerzy, którym oczywiście gratulujemy, w szczególności zaś tym, którzy zdobyli wyższą klasę taneczną:

Ania Porębska i Mateusz Koper, Kendra Gałczyńska i Kuba Krajewski, Dominika Wiśniewska i Staś Borczuk, Maja Grzybowska i Kacper Olczak, Gabrysia Budziak i Ksawery Staniszewski, Zuzia Aleks i Kacper Mierzejewski  - II miejsce

Nela Borycka i Paweł Wiśniewski, Zosia Konstantynowicz i Kacper Olczak - I miejsce

Weronika Klepczarek i Maciej Łopatowski - I miejsce oraz awans do wyższej klasy tanecznej! Super!