Noc spędzamy w szkole. Drukuj
 

   Dnia (a właściwie i nocy) z 19 na 20.05.2017r. Uczniowie klasy 4E i 4F wraz z wychowawcami - Iwoną Szymańską i Justyną Woźniak spotkali się o godzinie 19.00 w naszej szkole, by spędzić w niej noc. Uczestnicy mieli możliwość poznać inne niż na co dzień formy spędzenia wolnego czasu. Spędzenie nocy poza domem wśród wychowawców oraz kolegów i koleżanek z klasy, to doskonała okazja do lepszego poznania się i integracji, przełamywania różnorodnych barier, umacniania więzi.

   Gry i zabawy były tak dobrane i zaplanowane, by pokazać dzieciom, że najbardziej owocna i najważniejsza jest współpraca oraz działanie wszystkich.

   Podczas "Nocy w szkole" uczniowie zobaczyli szkołę od innej, mniej oficjalnej strony. Atmosfera zabawy, akceptacji, życzliwości, która towarzyszyła tej imprezie na pewno pozwoliła uczniom bardziej polubić szkołę. Szkoła okazała się nie tylko miejscem nauki, ale także zabawy i rozrywki lepszej od komputera, czy telewizji.

   Atrakcje "Nocy w szkole": seans filmowy, bitwa na poduszki, podchody, gry i zabawy ruchowe, gimnastyka poranna.

   Oprócz gier i zabaw uczniowie wzięli udział w warsztatach pt. "Ile jestem wart" i "Mój przyjaciel".

   Wszyscy świetnie się bawili. Serdecznie dziękujemy wszystkim za pomoc w realizacji zadań, a uczestnikom za wspaniale wspólnie spędzony czas. Mamy nadzieję, że za rok powtórzymy to wydarzenie.